text.skipToContent text.skipToNavigation

VOX KЅ 1200 ФрижидерID EK000033447

VOX KЅ 1200 ФрижидерID: EK000033447

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
7.490 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX KЅ 1200 Фрижидер, без комора, бел