text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плочаID EK000307923

Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плочаID: EK000307923

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
11.599 ден

Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плоча Енергетска класа: A+ Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: Статичен Димензии (ВxШxД): 84,5 x 50,1 × 54 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 14.02.2023

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Карактеристики на Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плоча. Нето зафатнина на ладилникот: 84 lit, нето зафатнина на замрзнувачот: 14 lit, 2 стаклени полици во ладилникот, стаклена фиока, променлив смер на отварање на вратата, потрошувачка на енергија (kWh/24h): 0,36, димензии: 50,1x54x84,5cm, енергетска класа: A+, замрзнувач со 4 ѕвездички, гаранција: 60 месеци.
Тип на производ Ладилници
Бренд Vivax
Гаранција 5 год.
Боја Бела
Енергетска класа А+
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Комибиниран ладилник
Начин на ладење Статички
Висина 84.5 cm
Ширина 50.1 cm
Длабочина 54 cm