text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko BDFN 26430 X Машина за садовиID EK000575044

Beko BDFN 26430 X Машина за садовиID: EK000575044

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

26.499 ден

Цена
23.999 ден

HygieneShield™ Ефикасноста на машината за миење садови е поголема од обичното миење садови, а во домаќинстват...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.04.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за миење садови
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Енергетска класа D
Поставување на производот Самостоечки
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 11.5 l
Бучавост (dB) 47 dB
Капацитет (број сетови на садови) 14
Aquastop Не
Ширина 60 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!