text.skipToContent text.skipToNavigation
Beko DFS 05010 S, машина за садовиIDMK-45499
Цена
15.990  ден

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.02.2020

Beko DFS 05010 S, машина за садови. Капацитет: 10 сетови. Енергетска класа А+. Димензии: 85х45х60cm
Поставување на производот Самостоечки 
Ширина 45  cm
Енергетска класа А+ 
Бренд Beko 
Гаранција 5 год. 
Тип на производ Машини за миење садови