text.skipToContent text.skipToNavigation
Beko DFS 05010 W, машина за садовиIDMK-45498
Цена
14.490  ден

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Beko DFS 05010 W, машина за садови. Капацитет: 10 сетови. Енергетска класа А+. Димензии: 85х45х60cm
Поставување на производот Самостоечки
Ширина 45 cm
Енергетска класа А+
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Тип на производ Машини за миење садови