text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko DIN 34320 машина за садовиID EK000476052

Beko DIN 34320 машина за садовиID: EK000476052

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

19.999 ден

Цена
17.499 ден

Master Card 5% попуст!

WaterSafe Енергетска класа: Е 4 програми Димензии: 81.8 x 59.8 x 55 cm Гаранција 5 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Beko 7 години гаранција!Промоцијата трае од 01.04 до 31.05.2024 година *Вкупната гаранција од 7 години важи за вградени рерни на Beko,вградени рингли, вградени машини за миење на садови и вградени фрижидери. Правото на вкупна гаранција од 7 години може да се добие со регистрација на веб-страницата beko5.com најдоцна до 15.06.2024
За да го остварите правото за продолжена гаранција, потребно е да се регистрирате на интернет страницата: https://beko5.com//  
 
Тип на производ Машини за миење садови
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Боја Сива
Енергетска класа E
Поставување на производот Вграден
Potrošnja električne energije na 100 ciklusa 90 kWh
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 12.9 l
Бучавост (dB) 49 dB
Капацитет (број сетови на садови) 13
Број на програми 4
Поле за полнење Не
Одложен почеток на работа Да
Звучен сигнал за крај со работење Не
Aquastop Да
Wifi поврзување Не
Висина 82 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 55 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!