text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko DVN 05320 S Машина за садовиID EK000575057

Beko DVN 05320 S Машина за садовиID: EK000575057

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

23.999 ден

Цена
17.999 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за миење садови
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Енергетска класа E
Поставување на производот Самостоечки
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 12.9 l
Бучавост (dB) 49 dB
Капацитет (број сетови на садови) 13
Aquastop Не
Ширина 60 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!