text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko DVN 05320 W машина за садовиID EK000476049

Beko DVN 05320 W машина за садовиID: EK000476049

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

21.999 ден

Цена
17.999 ден

Master Card 5% попуст!

WaterSafe Када од не'рѓосувачки челик 5 програми Димензии: 85 x 59.8 x 60 cm Гаранција 5 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.06.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за миење садови
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Боја Бела
Енергетска класа E
Поставување на производот Самостоечки
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 13 l
Бучавост (dB) 49 dB
Капацитет (број сетови на садови) 13
Број на програми 5
Интензивен програм Да
Одложен почеток на работа Да
Звучен сигнал за крај со работење Не
Aquastop Не
Детска сигурносна заштита Да
Wifi поврзување Не
Висина 85 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 60 cm
Нето тежина 42 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!