text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko DVS 05024 S машина за садовиID EK000472712

Beko DVS 05024 S машина за садовиID: EK000472712

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

22.999 ден

Цена
17.999 ден

Бренд: Beko Модел: DVS 05024 S Енергетска класа: C Поставување на производот: Самостоечка БучавостdB(A): 49 Гаранција: 5 години Димензии (ВxШxД): 85 x 44,8 x 60 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.06.2023

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
тип на производ Машини за миење садови
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Поставување на производот Самостоечки
Ширина 45 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!