text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko DVS 05024 W машина за садовиID EK000472713

Beko DVS 05024 W машина за садовиID: EK000472713

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

21.999 ден

Цена
17.999 ден

Бренд: Beko Модел: DVS 05024 W Енергетска класа: C Поставување на производот: Самостоечка БучавостdB(A): 49 Гаранција: 5 години Димензии (ВxШxД): 85 x 44,8 x 60 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за миење садови
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Боја Бела
Енергетска класа E
Поставување на производот Самостоечки
Potrošnja električne energije na 100 ciklusa 76 kWh
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 12 l
Бучавост (dB) 49 dB
Капацитет (број сетови на садови) 10
Број на програми 5
Еко програм Да
Автоматски програм Не
Интензивен програм Да
Одложен почеток на работа Да
Звучен сигнал за крај со работење Не
Автоматско отварање на врата Не
Индикатор средство за перење (сјај) Да
Индикатор за сол Да
Aquastop Да
Детска сигурносна заштита Да
Wifi поврзување Не
Висина 85 cm
Ширина 45 cm
Длабочина 60 cm
Нето тежина 37 kg
Бруто тежина 39 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!