text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego DWFGMBI 600623 S Вградна машина за садовиID EK000576150

Fuego DWFGMBI 600623 S Вградна машина за садовиID: EK000576150

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

19.999 ден

Цена
15.999 ден

Вградна машина за садови Енергетска класа:A+++ Капацитет:14 сета 6 програми Одложен старт (1-24h) LED дисплеј Автоматско отварањ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • Вградна машина за садови
 • Енергетска класа:A+++
 • Капацитет:14 сета
 • 6 програми
 • Одложен старт (1-24h)
 • LED дисплеј
 • Автоматско отварање
  Eлектронски контроли
 • Број на прскалки: 3
  Трета корпа
 • Потрошувачка на вода по циклус:11L
 • Потрошувачка на енергија (KWH/100): 85KWH
 • Ниво на бучава:47dB
 • Димензии:81.5x59,8x55cm
Тип на производ Машини за миење садови
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Енергетска класа A+++
Поставување на производот Вграден
Potrošnja električne energije na 100 ciklusa 85 kWh
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 11 l
Бучавост (dB) 47 dB
Капацитет (број сетови на садови) 14
Број на програми 6
Одложен почеток на работа Да
Aquastop Не
Wifi поврзување Не
Висина 81.5 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 55 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!