text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego DWFGMFS 450622 W Машина за садовиID EK000576120

Fuego DWFGMFS 450622 W Машина за садовиID: EK000576120

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

15.999 ден

Цена
13.999 ден

Машина за садови Енергетска класа:A++ Капацитет:9 сета 6 програми Одложен старт:1-24h LED дисплеј Child lock Број на прскалки...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • Машина за садови
 • Енергетска класа:A++
 • Капацитет:9 сета
 • 6 програми
 • Одложен старт:1-24h
 • LED дисплеј
 • Child lock
 • Број на прскалки: 2
 • Потрошувачка на вода по циклус:9L
 • Потрошувачка на енергија (KWH/100): 70kWh
 • Ниво на бучава:49dB
 • Димензии:84.5x44.8x60cm
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Енергетска класа А++
Поставување на производот Самостоечки
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 9 l
Бучавост (dB) 49 dB
Капацитет (број сетови на садови) 9
Aquastop Не
Ширина 44.8 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!