text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego DWFGMTT 500621 S Машина за садовиID EK000576115

Fuego DWFGMTT 500621 S Машина за садовиID: EK000576115

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

14.999 ден

Цена
12.999 ден

Машина за садови Енергетска класа:A+ Капацитет:6 сета 7 програми Одложен старт:1-24h LED дисплеј Child lock Потрошувачка на в...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • Машина за садови
 • Енергетска класа:A+
 • Капацитет:6 сета
 • 7 програми
 • Одложен старт:1-24h
 • LED дисплеј
 • Child lock
 • Потрошувачка на вода по циклус:6.5L
 • Потрошувачка на енергија (KWH/100): 61kWh
 • Ниво на бучава:49dB
 • Димензии:55x43.8x50cm
Тип на производ Машини за миење садови
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Енергетска класа А+
Поставување на производот Самостоечки
Potrošnja električne energije na 100 ciklusa 61 kWh
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 6.5 l
Бучавост (dB) 49 dB
Капацитет (број сетови на садови) 6
Број на програми 7
Одложен почеток на работа Да
Звучен сигнал за крај со работење Да
Автоматско отварање на врата Не
Индикатор за сол Да
Aquastop Да
Детска сигурносна заштита Да
Wifi поврзување Не
Висина 50 cm
Ширина 55 cm
Длабочина 43.8 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!