text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje GS52040S машина за миење садови - самостојнаIDEK000374462

Gorenje GS52040S машина за миење садови - самостојнаID:EK000374462

Цена
18.990 ден
Gorenje GS52040S машина за миење садови - самостојна Енергетска класа: A++ Бучавост dB(A): 47 Поставување на производот: Самостоечки Гаранција: 60 месеци Димензии (ВxШxД): 84,5 x 44,8 x 60 cm  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 25.10.2021

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Останато 9
Тип на производ Машини за миење садови
Гаранција 5 год.
Бренд Gorenje
Енергетска класа А++
Ширина 45 cm
Поставување на производот Самостоечки