text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje GV631E60 вградна машина за садовиID EK000374451

Gorenje GV631E60 вградна машина за садовиID: EK000374451

Цена
23.490 ден
Gorenje GV631E60 вградна машина за садови Енергетска класа: A++ Бучавост dB(A): 47 Поставување на производот: Вградна Гаранција: 60 месеци Димензии (ВxШxД): 81,5 x 59,6 x 55,6 cm  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.06.2022

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

_products/features/icon - 15min SpeedWash

15min SpeedWash

Чисти брзо за да може вие да забавите
Замислете чиниите од главниот оброк да бидат измиени пред послужувањето на десертот. Брзата 20 минутна програма во комбинација со SpeedWash функцијата ќе ги измие вашите садови за само 15 минути. Совршено за справување со валканите садови кога имате многу гости.
 
_products/features/icon - SmartFlex корпа за прибор за јадење

SmartFlex корпа за прибор за јадење

Исклучителна флексибилност за вашиот прибор за јадење
SmartFlex корпата за прибор за јадење нуди крајна флексибилност при миење на приборот за јадење. Во зависност од вашите потреби, можете да ја користите целата корпа за прибор за јадење или да ја поделите на два одделни делови, кои можат да бидат поставени во различни позиции на долната корпа на машината за миење садови. На овој начин, ќе можете да поставите што повеќе садови, тенџериња и тави во машината за миење садови.
 
 
_products/features/icon - Прилагодливи корпи

Прилагодливи корпи

Внимателно дизајниран ентериер
Корпите се опремени со истакнати подвижни делови, а прилагодливите корпи го поедноставуваат полнењето, т.е. редењето садови. Навистина едноставниот систем за прилагодување на висината на копата на 3 нивоа овозможува полнење со дури и најголемите садови и тави. Држачите за садови во долната кошница може да се свиткаат за да се направи повеќе простор за поголеми садови. Приборот за јадење може да биде совршено организиран во специјална корпа. Поединечни парчиња прибор ќе бидат одвоени едни од други за да се спречи гребење и да се овозможи совршено сушење. Секој детаљ е внимателно обмислен за да биде ракувањето што е можно поедноставно.
 

ExtraHygiene

Секогаш чисто бебешко шише
Оваа опција го продолжува времето за миење и ја зголемува температурата за 5°C, што во комбинација со интензивната програма овозможува температура од 75°C која елиминира голем дел од бактериите. Оваа програма која симулира процес на стерилизација е создадена за семејства со бебиња, за чистење на бебешкиот прибор и шишиња.
 

Целосна заштита од прелевање (Total AquaStop)

Без грижа за излевање на вода
Со безбедносната карактеристика на машината за миење садови, AquaStop, можете безбедно да ја оставите да работи во текот на ноќта или во ваше отсуство. Во случај на испуштање или излевање вода, AquaStop автоматски го прекинува доводот на вода додека пумпата ја испумпува преостанатата вода од кадата на машината за миење садови. AquaStop заштитата е активна во тек на целиот животен век на машината за миење садови.
 

ExtraDry

Секогаш суви садови
Одлично исушени садови. Кога функцијата е активна, температурата при последниот циклус на испирање се зголемува, сушејќи ги дури и инаку проблематичните пластични садови.
 

Самочистечки филтер

Беспрекорна работа на филтерот
Системот за плакнење и автоматското спречување на затнувањето на филтерот овозможуваат филтерот да работи без дефекти и бара значително помалку чистење.
Останато 13
Тип на производ Машини за миење садови
Гаранција 5 год.
Бренд Gorenje
Енергетска класа А+
Ширина 60 cm
Поставување на производот Вграден