text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME DW-45942B самостоечка машина за садовиID EK000564381

VIVAX HOME DW-45942B самостоечка машина за садовиID: EK000564381

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
15.900 ден

VIVAX HOME самостоечката машина за перење DW-45942B е идеален избор за опремување на помали простори за живеење поради неговата ширина од 45 см. И покрај ширината на уредот, мож...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 13.12.2023

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

VIVAX HOME самостоечката машина за перење DW-45942B е идеален избор за опремување на помали простори за живеење поради неговата ширина од 45 см. И покрај ширината на уредот, може да мие 9 комплети садови на 2 нивоа на корпи. Брзото перење, интензивната програма и еколошката програма ви овозможуваат да заштедите време и енергија.

 

ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ  
Енергетска класа: E
Капацитет (Комплети): 9
Број на програми: 4
Должина (cm): 60
Ширина (cm): 44.8
Висина (cm): 84.5
Број на кошници: 2
LED екран: Нема
Електронско управување: Има
Останати карактеристики  
Дополнителни програми: програм за брзо перење
Боја: бела
Енергија и потрошувачка  
Потрошена енергија [kWh]: 0.704
тип на производ Машини за миење садови
Бренд Vivax
Гаранција 3 год.
Енергетска класа E
Поставување на производот Самостоечки
Potrošnja električne energije na 100 ciklusa 704 kWh
Потрошувачка на вода (на еден циклус) 9 l
Бучавост (dB) 49 dB
Капацитет (број сетови на садови) 9
Број на програми 4
Брз проглрам Не
Еко програм Да
Автоматски програм Не
Интензивен програм Да
Поле за полнење Да
Одложен почеток на работа Не
Звучен сигнал за крај со работење Не
Автоматско отварање на врата Не
Индикатор средство за перење (сјај) Да
Индикатор за сол Да
Aquastop Не
Детска сигурносна заштита Не
Wifi поврзување Не
Висина 84.5 cm
Ширина 44.8 cm
Длабочина 60 cm
Нето тежина 37 kg
Бруто тежина 42 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!