text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX LC 2145 Машина за садовиIDEK000034189
Цена
14.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

VOX LC 2145 Машина за садови,црна инокс,10Комплети, 45цм