text.skipToContent text.skipToNavigation
BOSCH Машина за перење WAN 24161BYIDEK000211246
26.990  ден
Цена
23.750  ден
BOSCH Машина за перење WAN 24161BY. Технички карактеристики: Машина за перење Енергетска класа: A Капацитет на перење: 1 – 7 kg Број на вртежи: 1200 o/min Волумен на барабанот : 55 l Посебни програ...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

BOSCH Машина за перење WAN 24161BY. Технички карактеристики: Машина за перење Енергетска класа: A Капацитет на перење: 1 – 7 kg Број на вртежи: 1200 o/min Волумен на барабанот : 55 l Посебни програми: -Облека за лесно одржување,Темни алишта, Мешано тивко/ноќно перење,Кошули/блузи,Спорт/фитнес,Алергија плус,Волна-рачно перење, Свила,Екстра краток 30’/15,Прекривачи,Чистење на барабанот,плакнење/центрифуга/ VarioPerfect: избор на брзо или штедливо перење TouchControl копчиња: -Старт/пауза со можност за покасно додавање,EcoPerfect, SpeedPerfect, Вода плус и додатно плакнење,избор на број на вртежина центрифуга/исклучување Повеќе заштита од излевање на вода Приказ за текот на програмата , температура, број на вртежи, преостанато време и програмирање време вклучувајќи до 24h Потполно електронско управување со еден регулатор за сите програми за перење 3D-AquaSpar- систем Количинска автоматика EcoSilence Drive AntiVibration Design-повеќе стабилна и потивка машина Звучен сигнал за крај на програмата Опција за заклучување од деца Додаток за течен детергент Димензии (В x Ш x Д): 84,8 x 59,8 x 55 Можност за вградување Ниво на бучавост: 54/74 dB (A) re 1pW
Број на вртежи 1200 okr/min
Длабочина на машината за перење Стандардна
Капацитет на перење 7 kg
Полнење Предно
Енергетска класа А
Бренд Bosch
Гаранција 5 год.
Тип на производ Машини за перење алишта