text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko B3WF U 7744 WB машина за алиштаID EK000473416

Beko B3WF U 7744 WB машина за алиштаID: EK000473416

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

31.999 ден

Цена
26.999 ден

OptiSense технологија DuoSpray технологија AquaWave акција XL Врата Капацитет:7kg Димензии:84x60x49.6cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Боја Бела
Енергетска класа А
Вид на мотор Инвертер
Полнење Предно
Капацитет на перење 7 kg
Број на вртежи 1400 okr/min
Длабочина 50 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!