text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko WUE 7612 XST машина за алиштаID EK000473408

Beko WUE 7612 XST машина за алиштаID: EK000473408

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
23.999 ден

Prosmart Инвертер мотор Полнење:фронтално SteamCure Енергетска класа:D Капацитет:7kg Димензии:84x60x49cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Енергетска класа D
Вид на мотор Инвертер
Полнење Предно
Капацитет на перење 7 kg
Број на вртежи 1200 okr/min
Длабочина 45 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!