text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko WUE 7722 XW0 машина за алиштаID EK000472716

Beko WUE 7722 XW0 машина за алиштаID: EK000472716

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

23.999 ден

Цена
20.999 ден

Beko WUE 7722 XW0 машина за алишта Енергетска класа: A+++ Капацитет: 7 kg Бр. на вртежи: 1400 Мотор: Инвертер Гаранција: 60 месеци Димензии (ВxШxД): 84 x 60 x 49 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Енергетска класа A+++
Вид на мотор Инвертер
Полнење Предно
Капацитет на перење 7 kg
Број на вртежи 1400 okr/min
Длабочина 49 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!