text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje WNHVB72SDS машина за алиштаID EK000571541

Gorenje WNHVB72SDS машина за алиштаID: EK000571541

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

19.999 ден

Цена
14.990 ден

Diners Card 5% попуст!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.06.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Енергетска класа D
Вид на мотор Стандардни
Полнење Предно
Капацитет на перење 7 kg
Длабочина на машината за перење Стандардна
Број на вртежи 1200 okr/min
Волумен на бубањ 43 l
Potrošnja električne energije na 100 ciklusa 174 kWh
Бучавост (dB) 76 dB
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 40 l
Број на програми 15
Висина 85 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 46 cm
Нето тежина 59 kg
Бруто тежина 60.4 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!