text.skipToContent text.skipToNavigation

LG F2J3WN3WE 6.5kg, 1200 врт./min, E машина за алиштаID EK000479457

LG F2J3WN3WE 6.5kg, 1200 врт./min, E машина за алиштаID: EK000479457

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

27.999 ден

Цена
24.999 ден

LG F2J3WN3WE 6.5kg, 1200 врт./min, E машина за алишта 6 motion Direct Drive ™ Inverter Smart Diagnosis Полнење:фронтално Енергетска класа...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • LG F2J3WN3WE 6.5kg, 1200 врт./min, E машина за алишта
 • 6 motion
 • Direct Drive ™ Inverter
 • Smart Diagnosis
 • Полнење:фронтално
 • Енергетска класа:E
 • Капацитет:6.5kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Одложен почеток (3-19h)
 • Индикатор за време на перење
 • Потрошувачка на енергија по циклус:77kWh
 • Ниво на бучава:74dB
 • Димензии:85x60x44cm
Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд LG
Гаранција 2 год.
Енергетска класа E
Вид на мотор Инвертер
Полнење Предно
Капацитет на перење 6.5 kg
Длабочина на машината за перење Плитка
Број на вртежи 1200 okr/min
Бучавост (dB) 74 dB
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 44 l
Број на програми 10
Брз проглрам Да
Програм на пареа Не
Одложен почеток на работа Да
Функција на дополнително додавање на алишта Не
Автоматско дозирање на детергент Не
Aquastop Не
Детска сигурносна заштита Да
Wifi поврзување Не
Висина 85 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 44 cm
Нето тежина 60 kg
Бруто тежина 64 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!