text.skipToContent text.skipToNavigation

SAMSUNG WW80T4540AE1LE 8kg 1400 врт./мин машина за перењеID EK000442515

SAMSUNG WW80T4540AE1LE 8kg 1400 врт./мин машина за перењеID: EK000442515

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

33.999 ден

Цена
28.999 ден

SAMSUNG WW80T4540AE1LE 8kg 1400 врт./мин машина за перење Енергетска класа:А+++ Капацитет: 8 kg Број на вртежи: 1400 Мотор: Дигитален Инвертер Димензии: 85 x 60 x 55 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Samsung 5 godina garancije

Samsung 5 години гаранција!

Со купување на фрижидер, машина за перење алишта и вградни апарати од 15.02.2024 до 31.12.2024 година добивате 2+3 години гаранција.
За да остварите право на наведените 3 години дополнителна гаранција, треба да се регистрирате на интернет страницата samsung5godinigarancija.mk најдоцна до 30 дена од датумот на купување.

SAMSUNG WW80T4540AE1LE Машина за перење алишта

 •  Бела боја 
 • Crystal Gloss врата
 • Add Wash
 • 8кг запремнина на барабанот
 • 1400 вртежи/мин
 • КЕРАМИЧКИ ГРЕАЧ
 • ЛЦД Дисплеj 
 • DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција
 • 14 програми на перење
 • Steam Wash технологија на пареа za 99.9% елиминација на сите вируси и бактерии
 • Smart Check дијагностика
 • Last memory
 • Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
 • Тајмер 
 • Child lock
 • StayClean фиока
 • Потрошувачка на вода годишно:7400L
 • Потрошувачка на енергија годишно:157kWh
 • Ниво на бучава:53/74dB
 • А+++ енергетска класа
 • ВхШхД 850x600x550 mm
Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд Samsung
Гаранција 2 год.
Боја Бела
Енергетска класа A+++
Вид на мотор Инвертер
Капацитет на перење 8 kg
Број на вртежи 1400 okr/min
Висина 85 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 55 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!