text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME WDF-1408D616BS машина за перење и сушење на алиштаID EK000555943

VIVAX HOME WDF-1408D616BS машина за перење и сушење на алиштаID: EK000555943

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
26.999 ден

Vivax Combo машината за перење со машина за сушење е идеална за заштеда на простор, мали апартмани и апартмани. Програмата Eco Wash која е наменета за помали количини облека. Времето во претходно п...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 13.12.2023

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Vivax Combo машината за перење со машина за сушење е идеална за заштеда на простор, мали апартмани и апартмани. Програмата Eco Wash која е наменета за помали количини облека. Времето во претходно поставените поставки е пократко од која било друга поставка, што природно ја намалува потрошувачката на енергија. Програмата за брзо перење 15 минути избегнува долго време на перење, што резултира со заштеда на енергија за облеката со кратко носење.
тип на производ Машини за перење и сушење алишта
Бренд Vivax
Гаранција 3 год.
Боја Бела
Енергетска класа B
Вид на мотор Стандардни
Полнење Предно
Капацитет на перење 6 kg
Длабочина на машината за перење Стандардна
Број на вртежи 1400 okr/min
Волумен на бубањ 66 l
Potrošnja električne energije na 100 ciklusa 55 kWh
Бучавост (dB) 76 dB
Потрошувачка на вода (на еден циклус) 90 l
Број на програми 16
Брз проглрам Да
Програм на пареа Не
Одложен почеток на работа Да
Функција на дополнително додавање на алишта Не
Автоматско дозирање на детергент Не
Aquastop Не
Детска сигурносна заштита Да
Wifi поврзување Не
Висина 85 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 47.5 cm
Нето тежина 65 kg
Бруто тежина 67.5 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!