text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko HTV 7736 XSHT Машина за перење и сушењеID EK000575310

Beko HTV 7736 XSHT Машина за перење и сушењеID: EK000575310

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
32.999 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за перење и сушење алишта
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Енергетска класа на машина за сушење D
Енергетска класа на перална D
Број на вртежи 1400 okr/min
Капацитет на сушење 4 kg
Капацитет на перење 7 kg
Потрошувачка на струја при перење и сушење ( на 100 циклуси) 952 kWh
Потрошена вода по циклус на перење и сушење 95 l
Потрошувачка на вода по циклус на перење 45 l
Бучавост (dB) 74 dB
Полнење Предно
Вид на мотор Инвертер
Број на програми 15
Автоматско дозирање на детергент Не
Функција на дополнително додавање на алишта Не
Aquastop Не
Детска сигурносна заштита Да
Wifi поврзување Не
Висина 84 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 50 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!