text.skipToContent text.skipToNavigation
BOSCH Вградни плотни PKE 645D17EIDEK000211250
16.240  ден
Цена
14.290  ден
BOSCH Вградни плотни PKE 645D17E. Технички карактеристики: 4 HighSpeed полиња за готвење Класичен оквир,инокс Матирана стаклокерамика Дигитален дисплеј TopControl Електроникo управување Заклучување...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

BOSCH Вградни плотни PKE 645D17E. Технички карактеристики: 4 HighSpeed полиња за готвење Класичен оквир,инокс Матирана стаклокерамика Дигитален дисплеј TopControl Електроникo управување Заклучување за заштита од деца Сигурносно исклучување Главен прекинувач Индикатор за останата топлина за секое поле за кување Полиња за готвење: PL 14,5 cm 1,2 kW SL 18 cm 2,0 kW SD 14,5 cm 1,2 kW PD 21 cm 2,2 kW Приклучна снага: 6,6 kW Димензии:ш/д 58,3 / 51,3 cm Димензии за вградување ш/д: 56 / 49 cm
Тип на плоча Електрична
Бренд Bosch
Гаранција 5 год.
Тип на производ Плочи за готвење