text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego CHFGGT 604 T White Стаклокерамичка плотнаID EK000576119

Fuego CHFGGT 604 T White Стаклокерамичка плотнаID: EK000576119

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

12.999 ден

Цена
10.999 ден

Стаклокерамичка плотна 9 нивоа на контрола на допир Индикатор за преостаната топлина Child lock Тајмер Задна лева:210mm, 2100W Задна д...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 07.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Стаклокерамичка плотна
  • 9 нивоа на контрола на допир
  • Индикатор за преостаната топлина
  • Child lock
  • Тајмер
  • Задна лева:210mm, 2100W
  • Задна десна:180mm, 1800W
  • Предна десно:140мм, 1200W
  • Предна лево:140mm, 1200W
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Тип на плоча Стаклокерамичка
Број зони за готвење 4
Flexi Cook зона Не
Powerboost Не
Висина 5.4 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 59 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!