text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego CHFGGT6042T Стаклокерамичка плотнаID EK000576132

Fuego CHFGGT6042T Стаклокерамичка плотнаID: EK000576132

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

10.999 ден

Цена
8.999 ден

Стаклокерамичка плотна Контрола на допир Керамички грејач Индикатор за преостаната топлина Поставување 9 нивоа Автоматско безбедносно исклучува...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • Стаклокерамичка плотна
 • Контрола на допир
 • Керамички грејач
 • Индикатор за преостаната топлина
 • Поставување 9 нивоа
 • Автоматско безбедносно исклучување
 • Заклучување за деца
 • Тајмер
 • Двојна десна задна зона: 200mm, 1800W/900W
 • Предна лева зона: 165*270mm, 2200W
 • Предна десна зона: 165mm, 1200W
 • Задна лева зона: 165mm, 1200W
 • Моќност: 7.4kW ?230V~?
 • Фреквенција: 50/60Hz
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Тип на плоча Стаклокерамичка
Број зони за готвење 4
Flexi Cook зона Не
Висина 5.4 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 51 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!