text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плотнаID EK000355529

Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плотнаID: EK000355529

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 63%! Дознај повеќе овде!

14.999 ден

Цена
9.999 ден

Произведено во Словенија!

Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плоча Тип на плотна: Електрична Димензии (ШxВxД): 59,5 × 5,4 × 52 cm Гаранција: 5 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.03.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плоча
 • Приклучна моќ: 7.000 W
 • Гаранција: 60 месеци
 • Димензии (ШxВxД): 59,5 × 5,4 × 52 cm

  Црна

  Брусен раб на плочата

  Контрола на допир (TouchControl)

  Тајмер

  Stop&Go (Пауза) - За максимално сигурно готвење

  Одржување на топлина

  FishZone

  4 HiLight зони за готвење
  лево напред: Круг 12/21 cm, 0.8/2.2 kW,
  десно напред: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
  лево назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
  десно назад: Дијаметар 17×26.5 cm, 1.5/2.4 kW

  Сигнализација на преостаната топлина

  Заштита од деца

  Димензии (ШxВxД): 59,5 × 5,4 × 52 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 71,5 × 14,5 × 64 cm

  Мерки за вградување: 56 × 7 × 49 cm

  Нето тежина на апаратот: 7,7 kg

  Бруто тежина на апаратот: 8,2 kg

  Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

  Приклучна моќ: 7.000 W

  Код: 734820

Тип на производ Плочи за готвење
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на плоча Стаклокерамичка
Број зони за готвење 4
Flexi Cook зона Не
Powerboost Да
Висина 5.4 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 64 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!