text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje HET949BSC AreaFlex Плоча со аспираторID EK000488280

Gorenje HET949BSC AreaFlex Плоча со аспираторID: EK000488280

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
109.990 ден

Gorenje HET949BSC AreaFlex Плоча со аспиратор Тип на плотна: Електрична со аспиратор Максимален проток на воздух: 620 m³/h Димензии (ШxВxД): 83 × 5,2 × 52 cm Гаранција: 5 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 07.02.2023

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Плочи за готвење
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на плоча Електрична