text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME BH-022VC ECONOMY Стакленокерамичка плотнаID EK000421399

VIVAX HOME BH-022VC ECONOMY Стакленокерамичка плотнаID: EK000421399

Дополнителна гаранција од 5 год. на VIVAX вградна техника е со важност до 01.07. Потребно е да се регистрирате на следниот линк.

9.999 ден
Цена
5.890 ден
VIVAX HOME BH-022VC ECONOMY Стаклокерамичка плотна Тип на плотна: Електрична Димензии (ШхВхД): 28 х 5,1 х 52 cm Гаранција: 3 години Бренд: VIVAX  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 31.05.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Плочи за готвење
Бренд Vivax