text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME BH-042IN X индукциска плотнаID EK000494486

VIVAX HOME BH-042IN X индукциска плотнаID: EK000494486

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
15.900 ден

Број на работни нивоа: 9, функција на тајмер, автоматска безбедност Се загрева побрзо од кој било друг тип на рингла, што ви заштедува време и ја забрзува подготовката на оброците. Благодарение ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 12.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Број на работни нивоа: 9, функција на тајмер, автоматска безбедност Се загрева побрзо од кој било друг тип на рингла, што ви заштедува време и ја забрзува подготовката на оброците. Благодарение на најновата технологија, оваа чинија ја загрева тавата, а не чинијата, што ја насочува енергијата директно на готвење, без дополнителна потрошувачка на енергија. Флексибилната зона за готвење ви овозможува да бидете независни од една зона за готвење и ви дава поголема креативност и слобода!
Основни карактеристики
Тежина (кг): 10
Тип на плоча: Индукција
Тип на контрола: Дигитален
Ширина (см): 59
Должина (см): 52
Моќност на електричната зона 1 (W): 2000 г
Моќност на електричната зона 2 (W): 2000 г
Моќност на електричната зона 3 (W): 2000 г
Моќност на електричната зона 4 (W): 2000 г
Нивоа на прилагодување на моќноста: 9
Дополнителни функции: Автоматско безбедносно исклучување, Заклучување за деца, Сензор за движење, режим на пауза
Други карактеристики
Функција на тајмер: да

тип на производ Плочи за готвење
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Тип на плоча Индукциска
Број зони за готвење 4
Flexi Cook зона Да
Powerboost Не
Функција на автоматско исклучување Да
Индикатор за преостаната топлина Да
Функција на време Да
Детска сигурносна заштита Да
Wifi поврзување Не
Висина 5.5 cm
Ширина 59 cm
Длабочина 52 cm
Нето тежина 15 kg
Бруто тежина 18.5 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!