text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKO CSE 64010 DW, комбиниран шпоретID EK000021495

BEKO CSE 64010 DW, комбиниран шпоретID: EK000021495

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
14.999 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO CSE 64010 DW, комбиниран шпорет