text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko RDSA 280 K30 WN комбиниран фрижидерID EK000475734

Beko RDSA 280 K30 WN комбиниран фрижидерID: EK000475734

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

18.999 ден

Цена
17.999 ден

MiniFrost Енергетска класа:F Нето капацитет:250L Димензии: 160.6 x 54 x 57.4 cm Гаранција 5 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • Beko RDSA 280 K30 WN комбиниран фрижидер
 • MiniFrost
 • Капацитет за јајца:6
 • Led Illumination®
 • Енергетска класа:F
 • Нето капацитет:250L
 • Капацитет на фрижидерот:204L
 • Капацитет на замрзнувачот:46L
 • Капацитет на замрзнување:2.1kg/24h
 • Потрошувачка на енергија дневно:0.6kWh
 • Потрошувачка на енергија годишно:228kWh
 • Автономија:13h
 • Ниво на бучава:38dB
 • Димензии:160.6x54x57.4cm
Тип на производ Ладилници
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Енергетска класа F
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Комибиниран ладилник
Начин на ладење Статички
Висина 160.6 cm
Ширина 54 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!