text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego FG TF165W Комбиниран фрижидерID EK000576145

Fuego FG TF165W Комбиниран фрижидерID: EK000576145

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

13.999 ден

Цена
12.999 ден

Комбиниран фрижидер Енергетска класа:A Нето капацитет:252L Капацитет на фрижидерот:199L Капацитет на замрзнувачот:53L Потрошувачка на енергија ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Комбиниран фрижидер
  • Енергетска класа:A
  • Нето капацитет:252L
  • Капацитет на фрижидерот:199L
  • Капацитет на замрзнувачот:53L
  • Потрошувачка на енергија годишно:296kWh
  • Автономија:2.5 kg/24h
  • Ниво на бучава:42dB
  • Димензии:166x55x58cm
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Боја Бела
Енергетска класа А
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Ладилник
Начин на ладење Статички
Бучавост (dB) 42 dB
Висина 166 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!