text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego FGBIBM5259W Вграден фрижидерID EK000576135

Fuego FGBIBM5259W Вграден фрижидерID: EK000576135

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

19.999 ден

Цена
17.999 ден

Комбиниран фрижидер за вградување Автоматско одмрзнување Енергетска класа:A++ Нето капацитет:250L Капацитет на фрижидерот:185L Капацитет на зам...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Комбиниран фрижидер за вградување
  • Автоматско одмрзнување
  • Енергетска класа:A++
  • Нето капацитет:250L
  • Капацитет на фрижидерот:185L
  • Капацитет на замзнување:65L
  • Димензии:177x54x54cm
Бренд Fuego
Боја Сива
Енергетска класа А+
Поставување на производот Вграден
Тип на производ Ладилник
Начин на ладење Статички
Висина 177 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!