text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego FGBM235NFW Комбиниран фрижидерID EK000576140

Fuego FGBM235NFW Комбиниран фрижидерID: EK000576140

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
20.999 ден

Комбиниран фрижидер NoFrost Енергетска класа:A+ Нето капацитет:285L ЛЕД Капацитет на фрижидерот:210L Капацитет на замрзнувачот:75L  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • Комбиниран фрижидер
 • NoFrost
 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:285L
 • ЛЕД
 • Капацитет на фрижидерот:210L
 • Капацитет на замрзнувачот:75L
 • Капацитет на замрзнување:3,5kg/24h
 • Потрошувачка на енергија дневно:0.745kWh
 • Потрошувачка на енергија годишно:272kWh
 • Ниво на бучава:42dB
 • Димензии:185x60x60cm
Бренд Fuego
Боја Бела
Енергетска класа А+
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Ладилник
Начин на ладење No Frost
Бучавост (dB) 42 dB
Висина 185 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!