text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego FGSBS 9059 X Side-by-Side фрижидерID EK000576112

Fuego FGSBS 9059 X Side-by-Side фрижидерID: EK000576112

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

33.999 ден

Цена
31.999 ден

Side-by-Side фрижидер NoFrost Multi & dynaCool LED touch screen Енергетска класа:A+ Нето капацитет:436L Капацитет на фрижидерот:29...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • Side-by-Side фрижидер
 • NoFrost
 • Multi & dynaCool
 • LED touch screen
 • Енергетска класа:A+
 • Нето капацитет:436L
 • Капацитет на фрижидерот:291L
 • Капацитет на замрзнувачот:145L
 • Потрошувачка на енергија дневно:1.001 kWh / 24h
 • Потрошувачка на енергија годишно:365kWh
 • Ниво на бучава:43dB
 • Quick Freezing Function
 • Holiday функција
 • Fridge Closed функција
 • Аларм за отворена врата
 • Kids Lock
 • Димензии:1862x630x972cm
Тип на производ Ладилници
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Боја Сива
Енергетска класа А+
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Side by side
Начин на ладење No Frost
Вкупен волумен 436 l
Волумен на фрижидерот 291 l
Volumen prostora zamrzivača 145 l
Потрошувачка на ел. енергија 365 kWh/annum
Бучавост (dB) 43 dB
Промена на насоката на отварање на вратата Не
Аларм за отворена врата Да
Диспанзер за вода Не
Ледомат Не
WiFI вграден Не
Висина 186.2 cm
Ширина 97.2 cm
Длабочина 63 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!