text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego FGTM217W Комбиниран фрижидерID EK000576122

Fuego FGTM217W Комбиниран фрижидерID: EK000576122

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
11.999 ден

Комбиниран фрижидер Автоматско одмрзнување Енергетска класа:A Нето капацитет:205L Капацитет на фрижидерот:168L Капацитет на замрзнувач...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Комбиниран фрижидер

  • Автоматско одмрзнување
  • Енергетска класа:A
  • Нето капацитет:205L
  • Капацитет на фрижидерот:168L
  • Капацитет на замрзнувачот:37L
  • Димензии:143x55x55cm
Бренд Fuego
Боја Бела
Енергетска класа А
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Ладилник
Висина 143 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!