text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE R6191DX, Самостоен ладилник.ID EK000033901

GORENJE R6191DX, Самостоен ладилник.ID: EK000033901

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
24.450 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GORENJE R6191DX, Самостоен ладилник.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!