text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE RK6191EW4 Самостоен комбиниран фрижидерID EK000325275

GORENJE RK6191EW4 Самостоен комбиниран фрижидерID: EK000325275

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

Цена
23.490 ден

GORENJE RK6191EW4 Самостоен комбиниран фрижидер: Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm Врата: Метална врата Боја: Бела Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Прила...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
GORENJE RK6191EW4 Самостоен комбиниран фрижидер: Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm Врата: Метална врата Боја: Бела Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Прилагодливи ногарки: 2 Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm Климатска класа: SN, N, ST 1 компресор Вкупен бруто/нето капацитет: 320 / 314 l Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 208 / 206 l Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 112 / 108 l Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h Издржливост при прекин на електрична енергија: 17 h Механичко управување CrispZone фиока за зеленчук FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот ЛЕД осветлување 4 стаклени полици Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата Флексибилен сад за јајца (8×) SpaceBox - голема фиока за замрзнување (38 л) Простор за замрзнување: 3 фиоки 1 стаклена полица 1 класичен сад за лед Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,78 kWh Бучност: 38 dB(A)re1pW Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 191 × 70 cm Нето тежина на апаратот: 56 kg Бруто тежина на апаратот: 58 kg Приклучна моќ: 90 W Осигурувач: 10 A
Тип на производ Ладилници
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Боја Бела
Енергетска класа F
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Комибиниран ладилник
Начин на ладење Low Frost
Вкупен волумен 314 l
Волумен на фрижидерот 205 l
Volumen prostora zamrzivača 109 l
Потрошувачка на ел. енергија 294 kWh/annum
Бучавост (dB) 38 dB
Промена на насоката на отварање на вратата Да
Аларм за отворена врата Не
Ледомат Не
Автоматско одмрзнување на фрижидерот Да
WiFI вграден Не
Висина 185 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 59.2 cm
Нето тежина 56 kg
Бруто тежина 58 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!