text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje N61EA2W4 Комбиниран фрижидерID EK000467378

Gorenje N61EA2W4 Комбиниран фрижидерID: EK000467378

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
30.990 ден

Самостоен Енергетска класа: A++ Капацитет: 302 л. FastFreeze Димензии: 60 х 185 х 59,2 см Гаранција: 5 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Останато 2
Тип на производ Ладилник
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Боја Бела
Енергетска класа А++
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Комибиниран ладилник
Начин на ладење No Frost
Висина 185 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 59.2 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!