text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje NRR9185EABXLWD Syde by side фрижидерID EK000571543

Gorenje NRR9185EABXLWD Syde by side фрижидерID: EK000571543

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
53.999 ден

Master Card 5% попуст!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.06.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Ладилник
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Боја Црна
Енергетска класа E
Поставување на производот Самостоечки
Начин на ладење No Frost
Волумен на фрижидерот 355 l
Volumen prostora zamrzivača 192 l
Потрошувачка на ел. енергија 318 kWh/annum
Бучавост (dB) 38 dB
Промена на насоката на отварање на вратата Не
Аларм за отворена врата Да
Диспанзер за вода Да
Ледомат Да
Автоматско одмрзнување на фрижидерот Да
WiFI вграден Не
Висина 178.6 cm
Ширина 91.5 cm
Длабочина 67 cm
Нето тежина 85 kg
Бруто тежина 93 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!