text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje R615FEW5 ФрижидерID EK000467387

Gorenje R615FEW5 ФрижидерID: EK000467387

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

18.990 ден

Цена
17.999 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 20.12.2023

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Останато 1
тип на производ Ладилник
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Боја Бела
Енергетска класа А+
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Ладилник
Начин на ладење Low Frost
Висина 145 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 59.2 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!