text.skipToContent text.skipToNavigation

LG GBP31SWLZN, 341л, (234/107), 186цм, А++ бел NO FROST фрижидерID EK000479453

LG GBP31SWLZN, 341л, (234/107), 186цм, А++ бел NO FROST фрижидерID: EK000479453

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

38.999 ден

Цена
35.999 ден

LG GBP31SWLZN Комбиниран фрижидер No Frost Smart Diagnosis,Smart Inverter компресор Енергетска класа:A++ Нето капацитет:341L Капацитет на фрижи...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • LG GBP31SWLZN Комбиниран фрижидер
  • No Frost
  • Smart Diagnosis,Smart Inverter компресор
  • Енергетска класа:A++
  • Нето капацитет:341L
  • Капацитет на фрижидерот:234L
  • Капацитет на замрзнувачот:107L
  • Потрошувачка на енергија годишно:254kWh
  • Ниво на бучава:36dB
  • Димензии:186x60x68cm
Тип на производ Ладилници
Бренд LG
Гаранција 2 год.
Боја Бела
Енергетска класа E
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Комибиниран ладилник
Начин на ладење No Frost
Вкупен волумен 341 l
Волумен на фрижидерот 234 l
Volumen prostora zamrzivača 107 l
Потрошувачка на ел. енергија 253 kWh/annum
Бучавост (dB) 36 dB
Промена на насоката на отварање на вратата Да
Аларм за отворена врата Да
Диспанзер за вода Не
Ледомат Не
Автоматско одмрзнување на фрижидерот Да
WiFI вграден Не
Висина 186 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 68.2 cm
Нето тежина 70 kg
Бруто тежина 74 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!