text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung RB34C652ESA/EK 341L(227/114), E, 185cm комбиниран фрижидерID EK000594030

Samsung RB34C652ESA/EK 341L(227/114), E, 185cm комбиниран фрижидерID: EK000594030

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

41.999 ден

Цена
36.990 ден

Седмична акција!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Samsung 5 godina garancije

Samsung 5 години гаранција!

Со купување на фрижидер, машина за перење алишта и вградни апарати од 15.02.2024 до 31.12.2024 година добивате 2+3 години гаранција.
За да остварите право на наведените 3 години дополнителна гаранција, треба да се регистрирате на интернет страницата samsung5godinigarancija.mk најдоцна до 30 дена од датумот на купување.

Тип на производ Ладилници
Бренд Samsung
Боја Сива
Енергетска класа E
Тип на производ Комибиниран ладилник
Висина 185.3 cm
Ширина 59.5 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!