text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung RB34T602FSA/EK комбиниран фрижидерID EK000427350

Samsung RB34T602FSA/EK комбиниран фрижидерID: EK000427350

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

35.999 ден

Цена
29.999 ден

Samsung RB34T602FSA/EK комбиниран фрижидер Енергетска класа: A+/F Поставување на производот: Самостоечки Начин на ладење: No Frost Димензии (ВxШxД): 185.3x59.5x65.8cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 13.12.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Samsung 5 години гаранција!Поволноста 5 години гаранција важи за одредени фрижидери, машини за перење алишта, вградени кујнски уреди купени од 1.2. дo 31.12.2023.
За да го остварите правото за продолжена гаранција, потребно е да се регистрирате на интернет страницата: http://samsungprodolzenagarancija.mk/ најдоцна 30 дена од датумот на купување.
Одредби и услови прочитајте овде Samsung  услови
тип на производ Ладилници
Бренд Samsung
Боја Сива
Тип на производ Комибиниран ладилник
Висина 186 cm
Ширина 59.5 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!