text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME DD-207E S комбиниран фрижидерID EK000602848

VIVAX HOME DD-207E S комбиниран фрижидерID: EK000602848

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
13.999 ден

Фрижидерот VIVAX DD-207E S ги задоволува сите потреби на просечното семејство. Г...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Фрижидерот VIVAX DD-207E S ги задоволува сите потреби на просечното семејство. Голем фрижидер со посебен замрзнувач со вкупен капацитет од 204 l е доволен за повеќето семејства. Покрај тоа што е економичен во потрошувачката на енергија, зафаќа и многу малку простор. Зафатнина на фрижидерот од 163 ls, вкупно три стаклени полици ја обезбедуваат свежината на храната и го продолжуваат времето на нивна употреба, додека фиоката на дното на фрижидерот дава можност за одвојување на свежото овошје и зеленчук од останатата храна.
Замрзнувачот со 4 ѕвезди, со волумен од 41 l, обезбедува длабоко замрзнување на зеленчук, сладолед, месо и друга храна со мала потрошувачка на енергија.
Доколку е потребно, отворањето на вратата во вистинската насока може да се смени во отворање во лева насока.

Сите спецификации
Тип Слободно стоење
Технологија на фрижидер Конвенционално ладење
Технологија за замрзнување Конвенционално ладење
Вкупен нето волумен (l) 204
Нето капацитет на фрижидерот (l) 163
Нето волумен на замрзнувачот (l) 41
Оцена со ѕвездички на замрзнувачот ****
Контрола Механички
Број на полици во фрижидер 3
Број на фиоки/корпи во фрижидерот 1
Број на полици во замрзнувачот 1
Број на фиоки/корпи во замрзнувачот -
Број на полици во вратата на фрижидерот 3
Отворање на вратата Шарките фабрички поставени надесно, но променливи
Енергетска ефикасност Е
Бучава (dB) 40
Климатска класа N / ST
Материјал - врата Обоен метал
Боја Бело
ширина (cm) 55
висина (см) 143
Длабочина (cm) 55
Ширина на пакувањето (cm) 58,5
Висина на пакетот (cm) 145
Длабочина на пакување (см) 58,5
Тежина на уредот (кг) 37
Напојување 220-240 V AC
Тип на производ Ладилници
Бренд Vivax
Боја Сива
Енергетска класа E
Тип на производ Комибиниран ладилник
Висина 143 cm
Ширина 55 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!