text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivax TTR-93 Ладилник во висина на работна плочаID EK000307921

Vivax TTR-93 Ладилник во висина на работна плочаID: EK000307921

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.490 ден

Vivax TTR-93 Ладилник во висина на работна плоча Енергетска класа: A+ Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: Статичен Димензии (ВxШxД): 84.5 x 47.8 × 54 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Слободниот фрижидер VIVAX со замрзнувач TTR-93 е идеален избор за оние кои бараат сигурен и лесен за употреба уред.
Со ширина од 47,2 cm и длабочина од само 45 cm, лесно наоѓаат место во секоја кујна. волуменот од 93 l е доволна за складирање на храна за секојдневна употреба, а кутијата за мраз со температура помеѓу -2°C и -8°C брзо ги лади вашите омилени пијалоци и ја замрзнува водата.
Жичаните полици се одлични за чување шишиња, овошје, зеленчук и друга храна. Со максимална работна бучава од само 39 dB, овој фрижидер е еден од најтивките модели на пазарот.
Белата боја на фрижидерот е сигурен избор кој се вклопува во секоја кујна.

 
Тип Слободно стоење
Технологија на фрижидер Конвенционално ладење
Технологија за замрзнување Конвенционално ладење
Вкупен нето волумен (l) 93
Нето капацитет на фрижидерот (l) 83
Нето волумен на замрзнувачот (l) 10
Оцена со ѕвездички на замрзнувачот -
Контрола Механички
Број на полици во фрижидер 3
Број на фиоки/корпи во фрижидерот -
Број на полици во замрзнувачот -
Број на фиоки/корпи во замрзнувачот -
Број на полици во вратата на фрижидерот 3
Отворање на вратата Шарките фабрички поставени надесно, но променливи
Енергетска ефикасност Ф
Бучава (dB) 42
Климатска класа N / T / ST
Материјал - врата Обоен метал
Боја Бело
ширина (cm) 47,2
висина (см) 85,0
Длабочина (cm) 45,0
Ширина на пакувањето (cm) 51,0
Висина на пакетот (cm) 87,5
Длабочина на пакување (см) 46,5
Тежина на уредот (кг) 18,4
Напојување 220-240 V AC
Тип на производ Ладилници
Бренд Vivax
Гаранција 5 год.
Енергетска класа А+
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Ладилник
Начин на ладење Статички
Висина 84.5 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!